יש חגיגה ? יש מסיבה ?
יאכטה להשכרה לכל אירוע וכל מטרה…
היום תחום השכרת היאכטות פופולרי ביותר ניתן להשכיר יאכטות למסיבות ואירועים בכל הגדלים מהפלגות לזוגות רומנטיים משפחות וקבוצות כולל סקיפר מיומן שיוציא אתכם לשייט מהנה.
להלן אפשרויות לבחירתכם :
הצעת נישואין
לגבר המבקש להציע נישואין לבחירת ליבו ניתן להשכיר יאכטה להצעת נישואין באילת הצעה אטרקטיבית ומפתיעה כולל מפרש מהודר שעליו כתוב באותיות צבעוניות אוהב אותך ! התנשאי לי ? הפלגה זו היא הפלגה זוגית רומנטית אל מול הרי אדום בו הגבר מביע את אהבתו ומצהיר זאת בהצעת הנישואין הסקיפר יצלם לכם את התהליך בליווי מוסיקה ובקבוק שמפניה.
שייט רומנטי
גם הפלגה זו היא זוגית לזוגות רומנטיים שרוצים לצאת מהשגרה ומחפשים בילוי שונה מן הרגיל באווירה רומנטית לאור הכוכבים כאשר ממעל השמים ואתם שטים על גבי המים כוסית של יין משובח ביד אחת ובשנייה אתם חובקים האחד את השנייה בשייט כזה עם אווירה כזו אתם מביטים לעבר האופק ומקווים להפליג עם אהבתכם לאופקים חדשים.
צימר על המים
ניתן להשכיר יאכטה כצימר על המים לזוגות אוהבים בדרך כלל הסקיפר יוציא אתכם לשייט של כשעה או שעתיים עם השקיעה ולאחר מכן ישאיר אתכם ביאכטה ללינה מסוג אחר אתם ממש כאן במרינה קרוב לבית אך חשים רחוק בזכות האווירה והתנאים שתקבלו…לא מלון חמישה כוכבים אבל בהחלט משהו שונה לא שיגרתי ומפתיע לטובה היאכטה מאובזרת במטבח סלון מפואר מכשיר טלוויזיה ודי.וי.די.
הפלגה משפחתית
הפלגת כיף וזמן איכות הורים וילדים יחדיו משחקי מים וגרירת אבובים ירידה למים עם שנורקלים ומסיכות ואפילו ציוד דייג קיים לא כל יום יוצא לכם ליהנות עם הילדים ולהשתובב כאן ניתנת לכם אפשרות לעשות זאת במגבלת החוק ובצורה יצאת מן הכלל מטריפה בילוי כזה איכותי יגבש אתכם כמשפחה ייתן כוחות להמשך ותהייה לכם מזכרת לדורות.
ימי הולדת
מסיבת הפתעה ליום הולדת לכל הגילאים בה אתם מגיעים ליאכטה המקושטת כרבע שעה לפני המועד נכנסים וממתינים לבואו של החוגג ברגע הגעתו נפעיל את המוסיקה נחגוג ותצאו לים להפלגת כיף הכוללת משקאות ונשנושים ירידה למים וגרירת אבובים ניתן לעשות בר.בי.קיו. בתאום מראש וכן הפתעות נוספות.
ימי גיבוש
הפלגה המיועדת לצוותי עובדים שמתחילה בארוחת בוקר הסבר על תפעול היאכטה ויציאה לים בשייט מפרשים תקבלו מתלות ותנסו להתגבר על מכשולים כצוות מנצח הפלגה זו היא מאתגרת במיוחד לצוותים העובדים במשרד כל היום זה בדיוק הזמן לבדוק את המיומנות שלהם כצוות בסביבה שלא מוכרת להם ביום יום.
מסיבת רווקים
החבר או החברה עומדים למסד את הקשר ולהתחתן…זה הזמן לארגן להם מסיבת רווקים או רווקות מיוחדת במינה אתם החברים הקרובים צריכים לדאוג שאת הערב האחרון שלהם הם לא ישכחו לעולם השכירו יאכטה וצאו לשייט מטריף עם הרבה אלכוהול ומוסיקה כרצונכם משחקי מים וכן …מסיבת רווקים באילת נדרשות פתעות נוספות בהזמנה מראש.
הפלגות דייג
דייג מיאכטה מתבצע בכמה שיטות דייג לכן יש לסכם מראש את האפשרויות והאם יש ציוד דייג ביאכטה לכל השיטות למעשה ישנן כמה אפשרויות. דייג עומק דייג עם פיתיונות דייג בטרולינג דייג בג'יגינג ודיג לתפיסת סבידות ודגי חרב בהרבה הפלגות התוצאות טובות ויש הפלגות שחוזרים ללא דגים אך החוויה נהדרת וההוצאה משתלמת.
הפלגה בן לאומית
ניתן להשכיר יאכטה להפלגה מחוץ לגבולות המדינה ליעדים שונים תורכיה קפריסין יוון או מצרים וסיני בים האדום נדרש דרכון בתוקף הפלגות אלו מיועדות לאנשים אוהבי ים והרפתקאות ולאלו שזקוקים לזמן ים פעיל להגשת בקשה לרישיון בן לאומי בדרך כלל בהפלגות אלו מצליחים לתפוס דגי טונה במשקלים מרשימים אשר נפרשים ומוגשים בצלחת לאחר בישול.
לסיכום יאכטה להשכרה לאירועים באילת בימינו וכן יאכטה להשכרה לכל מטרה שלא תהייה
צריך לסכם מראש על כמה אנשים מדובר כי זה עניין של ביטוח
לבדוק עלויות ומה אתם מקבלים תמורת כספכם
ניתן לקבל כיבוד קל משקאות וארוחות לפי דרישתכם
בהצלחה !!!

לפרטים והזמנות – 054-47-87-100

 

 

 

דילוג לתוכן