הדייג במפרץ אילת ובים האדום מהנה והאפשרויות רבות

דייג בעזרת פיתיונות בעגינה ועמידה במקומות מיועדים

דייג בעזרת דמויי פיתיונות טרולינג לדגים טורפים

דייג לילה לתפיסת סבידות(דיונונים)

בעונות מסוימות אפשרות לדייג בדריפטינג לתפיסת דגי חרב

שעות מומלצות להפלגות דייג בוקר מוקדם או ליילה

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100

אתרי הדייג בים האדום רבים  עדיין יש תוצאות טובות יש אפשרות לדייג מהחוף או בעזרת סירה אם תצליחו לאתר את

בני או מוטי שהם מהמומחים

  לדייג מיאכטה עשיתם עסקה נהדרת.

הרי לכם כמה אפשרויות דייג באילת

דייג עם חכות : נפליג לאתרי דייג מותרים נעגון את היאכטה ונכין עצמנו לדייג בעזרת חכות נוריד חוטים עד לקרקעית בעומקים שונים משלושים מטרים ועד מאתיים מתרים הפיתיונות בדרך כלל הן נתחים של דיונונים והדייג הוא של כל סוגי הדגים במיוחד שורים ולוקוסים.

דייג דיונונים : דייג שמתבצע במיוחד בלילה נכין מתקני דייג מיוחדים לדיונונים שמורכבים מסיכות וקרסים רבים איליהם צמודים סטיקים מוארים או מתקני תאורה מיוחדים כאשר הדיונונים נתפסים הם יורקים סילוני מים ופולטים דיו לכן במהירות ודייקנות שולפים אותם לתוך דלי.

דגי חרב : זו המומחיות של חברי הטוב בני יוצאים עת ערב כאשר ברשותנו מראש פיתיונות של דיונונים מצמידים אותם וקרסי כריש ענקיות ומורידים לעומק של כחמישים מטרים היאכטה עצמה נגררת אט אט עם הרוח כאשר אל חוט הדייג מחובר מיכל פלסטיק כאשר נתפס הדג זה אטרקציה בים הוא שואף לצלול והמיכל שמלא אוויר מונע זאת ממנו ומעייפו עד שהדג מובל מלוא משקלו אל היאכטה.

דייג בגרירה : דייג זה מתבצע בתנועה תמידית אנו גוררים מאחורי היאכטה מיני רולרים שאליהם מחוברים בובות שמדמות דגים בשחייה דמויי דגים אלו מפתים את הדגים הטורפים להגיע ולטרוף אותם כך למעשה הם נתפסים הדייג מיועד לתפיסת אנטיאסים ברקודות למיניהם ודגי טונה בעלע משקלים מרשימים.

ג'יגינג : גם דייג זה מיועד לתפיסת דגים טורפים והוא מתבצע בעזרת דמויי פיתיונות כבדים מן הרגיל השיטה היא להגיע לאזורים מסולעים או אזורים בעלי דגה מרובה להוריד חוטים עם מתקני הדמה הכבדים ולשחק עם החוט בצורה של הקפצות.

 

 

דילוג לתוכן