אם אתם רוצים קצת לשנות
בואו אלינו למרינה להנות
תוכלו ללון במקום אחר ומיוחד
אתה והיא ביאכטה מפנקת ולבד
שרותים מקלחת מטבח וסלון מאובזרים
נסדר למענכם גם את החדרים
יאכטה מסודרת כצימר על המים
ואלפי כוכבים ממעל בשמים
צימר על הים מקום שקט ורגוע
צימר על הים אתנחתה שתאפשר להמשיך לנוע
צימר באילת זה לינה על המים לינה ביאכטה
ניתן לשלב שייט זוגי בערב או בבוקר.

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100

צימר על המים זו מתנה רומנטית לשני בני הזוג
אך בנות האם אתן יודעות איזו מתנה
או איזה בילוי הגבר שלכן אוהב ???
הרי לכן כמה רעיונות…

מקומות בילוי ומתנות שגברים אוהבים

בנות עליכן לדעת שגברים אוהבים בדרך כלל דברים סקסיים דברים ממשיים מימוש פנטזיות משהו ממשי ומוחשי עם הרבה שופוני הנה לכן כמה רעיונות…

טיסה בשמי הארץ : כפי שאמרנו גברים אוהבים מתנות והפתעות שיתנו דגש על גבריותם אחד הדברים זה טיסה שתוזמן בעבורם בה ניתן אפילו לבקש מהטייס לאפשר להם להחזיק את הגה המטוס וייתן להם לחוש בשמים.

השטת יאכטה : אחד הדברים האטרקטיביים היום זה שייט ביאכטה גם כאן ניתן לקבל הדרכה על תפעול היאכטה ולהשיטה לבד להפליג למרחבי הים האין סופיים ולצאת משגרת היום יום מתנה והפתעה מעניינת.

אופנועי ים : אם בבעלותכם רישיון משיט לאופנוע ים ואם לא ניתן להשכיר אופנוע ים לצאת בסערה לים ולחוש אדרנלין בגוף בזמן השייט המהיר ניתן לבצע קפיצות על הגלים ולהסתחרר בסיבובים חדים ומהירים.

צניחה חופשית : קצת השקעה במתנה זו יגרום לגבר להיות מוצף אדרנלין מה שהוא ודאי אוהב זו פעולה שזקוקה לאומץ לב הרי הקפיצה ממטוס עצמה היא מעשה של אומץ ולאחר מכן הריחוף אל הקרקע.

 

ספורט אתגרי : מגוון של ספורט אתגרי כשמו כן הוא…מאתגר את הגבר בעשיית דברים לא שגרתיים כדי להוכיח לכולם ולעצמו שהוא יכול ומסוגל לכל קפיצת בנגי צניחה מהירויות גבוהות רחיפה בלונים פורחים ועוד.

 

מופעי ספורט : זה אומנם דבר שגרתי ביותר אך אין יותר טוב ממנו למפגש עם החברים הקרובים ויציאה למשחק כדורגל כדור סל טניס ועוד ענפי ספורט ביציאה כזו למופעי ספורט אפשר לעלוז ביחד לשאוג ללא בושה לצהול בזמן ניצחון או להתאכזב בזמן תבוסה

דייג : הפתעה ומתנה לאוהבי דייג ולאלה שרגילים לצאת לדוג בחיק הטבע הפעם עשו זאת בעזרת יאכטה שמתמחה בדייג ניתן לצאת לכמה שעות עם חברים להפלגת דייג לא צריך להביא ציוד דייג פשוט להגיע עם מצב רוח טוב הסקיפר יספק לכם ציוד משקאות וחטיפים.

צימר ארוטי : איי שם רחוק מהציביליזציה תוכלנה לקחת את הגבר שלכן לצימר המאובזר בטיב טעם בחן עם ג'קוזי ובאווירה של רומנטיקה וארוטיקה דבר זה יאפשר לגבר פנטזיה שונה אשר תגרום לו להראות לכן את ביצועי האהבה שלו.

לינה בטבע : גם כאן זו הפתעה מעניינת בו יוכל הגבר להראות את כוחו בארגון תכנון וביצוע מטלות אם זה תהליך בניית האוהל ארגון ארוחה בטבע ושליטה בפתירת בעיות פתאומיות הוא יוכל להוכיח גם את התמצאותו בשטח וידענותו מה שיגרום לו להרגיש ככל יכול.

מופעי חשפנות : ידוע שהגברים בדרך כלל אוהבים מופעי חשפנות זו יכולה להיות מתנה נהדרת לצאת עם חברים למן בר המציע מופעים מזוג זה אך אם את לבד עם בן זוגך זו יכולה להיות הפתעה נעימה בעבורו אם תכיני לו מופע שכזה בעצמך…

 

למקומות בילוי ומתנות שנשים אוהבות הקליקו…כאן…

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100

דילוג לתוכן