שייט שכולל סיור גבולות ירדן מצרים והסברים
צפיה בדולפינים מובטחת
ירידה למים עם אבובים ומשחקי ים
ציוד לשנירקול ומשטחי שיזוף נוחים
תוכלו להנות מכל מה שחשבתם עליו בתחום הימי.
תיתכן אפשרות בביקור בעקבה בהזמנה מראש.
כמו כן יאכטה להשכרה
לכל מטרה
הפלגה בים האדום היא אטרקטיבית במיוחד.

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100
ההפלגות והשייט בים האדום ובאילת הן רבות ומגוונות להלן מספר הצעות אפשריות…
אתרי שייט בים האדום

סיור גבולות : הפלגה של כשלוש שעות שייט שיוצא ממרינה אילת ועובר דרך גבול ירדן עם תצפית על ארמון הקיץ של מלך ירדן בהמשך השייט נדרים לגבול מצריים ונעצור לשחייה עם מסיכות ושנורקלים בשמורת האלמוגים נשוב למרינה דרך ריף הדולפינים.

צפייה בדולפינים : הפלגה של כשעה היציאה ממרינה אילת לכיוון ריף הדולפינים צפייה בהאכלת הדולפינים וחזרה למרינה.

חוף אלמוג : הפלגה של שעתיים ממרינה אילת לחוף אלמוג דרך נמל אילת עצירה בחוף אלמוג לירידה למים לשחייה עם מסיכות ושנורקלים נוריד גם אבוב למים וחזרה למרינה דרך ריף הדולפינים.

שמורת האלמוגים : הפלגה של שלוש שעות שייט רגוע לכיוון שמורת האלמוגים הדרומית עצירה עם אפשרות ירידה למים עם שנורקלים ומסיכות משחקי ים עם אבוב חזרה למרינה דרך ריף הדולפינים.

סיור במפרץ אילת : הפלגה של ארבע שעות הכוללת בר.בי.קיו. יציאה מהמרינה דרך הגבול עם ירדן הגעה לחוף הדרומי ועגינה בזמן הירידה למים הצוות מכין ארוחה על האש עם מיני בשרים תוספות ומשקאות שבסופה חוזרים למרינה מרוצים עם טעם של עוד.

אי האלמוגים : הפלגה של יום שלם מבוקר עד ערב הכרוכה בהכנות ובפרוצדורה של מעבר גבול היציאה בשמונה בבוקר דרך נמל אילת מעבר הגבול לכיוון אי האלמוגים עצירה באי לירידה למים עם ירידה לאי עצמו ארוחת צהריים ועוד קצת משחקי ים וצלילות לעת ערב חוזרים למרינה אילת.

שארם אל שייח : הפלגה בת מספר ימים יציאה מהמרינה עם ביצוע מעבר גבול בנמל אילת חציית הגבול וביצוע הליך כניסה במרינה טאבה אפשרות לינה במקום והמשך ההפלגה לשארם אל שייח ירידה לעיר לבילוי קניות ואופציות צלילה רבות השהייה במקום לפי דרישתכם וחזרה הביתה.

שימו לב !!!
בכל ההפלגות שלנו משקאות ונשנושים חופשי
ציוד צלילה מסיכות ושנורקלים מצוי
ניתן להוסיף ארוחות ומשקאות חריפים בתוספת מחיר.
כמו כן ניתן לצרף אל היאכטה סירה מהירה לספורט ימי כגון :
גרירת אבובים
גרירת בננות
מצנח ים
סקי מים ועוד.

לאתרי צלילה הקליקו כאן …

דילוג לתוכן