הפלגות במפרץ אילת בליווי מוסיקה ונישנושים
הפלגות לאי אלמוגים וסיני.
כולל ציוד צלילה ושנירקול צפיה בריפים תת מימיים
משחקי מים ופעילות ימית
אפשרות לשילוב ספורט ימי אבובים בננות סקי מים ומצנח ים
בר .בי.קיו. וארוחות מפנקות.
השכרת יאכטה לכל סוגי הארועים

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100

לצוללים שבניכם או לאילו שנכנסים למים רק עם שנורקל ומסיכה ידוע ודאי שהים האדום ומפרץ אילת שופעים באתרי צלילה רבים האלמוגים רבים ומגוונים הדגה עשירה ביופייה וכל הצומח התת ימי גם כן לכן לפני שניתן לכם כמה טיפים על אזורי צלילה מיוחדים אנו מבקשים בכל לשון של בקשה
אנא שימרו לנו על הטבע והים.
אתרי צלילה מוכרים במפרץ אילת
קניון חוף הדקל
ממש מול חוף הדקל כמאה מטר מקו החוף משתרעים להם שני מדרוניים חוליים משופעים באלמוגים הצלילה מעומק עשרים וחמישה מטרים והלאה.

אנא שימרו לנו על הטבע והים.

אתרי צלילה מוכרים במפרץ אילת

קניון חוף הדקל : ממש מול חוף הדקל כמאה מטר מקו החוף משתרעים להם שני מדרוניים חוליים משופעים באלמוגים הצלילה מעומק עשרים וחמישה מטרים והלאה.

 

ריף הדולפינים : הצלילה במקום מתבצעת עם מדריך בלבד.צלילה רדודה מאוד מחמישה עד לשמונה מטרים בלבד יש לשמור על ההוראות במקום ולא לגעת בדולפינים עצמם.

 

הפירמידה : שונית מלכותית בצורת פירמידה שהוטבעה בצפון המפרץ כארבע מאות מטרים מקו החוף של מפרץ השמש עומק מרבי של כשלושים מטרים יש לתת תשומת לב מיוחדת לתנועת כלי השייט באזור.

 

הסטיל : שוב שונית מלכותית זהו סטיל שהוטבע והפך למקום גידול לאלמוגים וצמחיה רבה המיקום כמאה וחמישים מטרים מזרחית לחוף הויליג' עומק מרבי של עשרים ושישה מטרים.

 

היתוש : המיקום של הטבעת היתוש נמצא מול אקווה ספורט וההגעה דרך מדרון המניפות מקום משופע בדגה עשירה ובצלופחים עומק כשלושים או שלושים ושניים מטרים.

חוף אלמוג : היציאה לצלילה זו היא מחוף בין הרוש מעמיקים מזרחה דרך המניפות בעומק של עשרים ושישה עד שלושים ושניים מטרים פונים דרומה אל סלש משה בנמצא בעומק של שישה עד תשעה מטרים ואז חזרה לצוללים חדשים עדיף לשנרקל דרומה לסלע משה ולעשות את הדרך ההפוכה בצלילה.

 

הגנים היפנים : אתר של גני אלמוגים המשתרע מחוף אלמוג ועד המצפה התת ימי ההגעה עם סירה של אחד המועדונים או כניסה ממעברים צפונית או דרומית לגנים זהו למעשה קיר של אלמוגים מעומק של חמישה ועד לעומק של יותר משלושים מטרים.

 

השולחנות : זהו מדרון חולי שנמצא בין הגשר הדרומי של מלון הנסיכה ועד גבול טאבה המדרון משופע בסלעי אלמוגים דמויי שולחנות ייתכן שתפגשו גם צלופחים שמוציאים ראשם מן הקרקע.

 

חוף הנסיכה : כל האזור מן הגשר הדרומי של מלון הנסיכה ועד חוף הסנובה הוא מדרון חולי מחמישה מטרים ועד כעשרים וחמישה מטרים על הדפנות של המדרון צמודים להם שפע של אלמוגים.

 

המערות : מול מועדון הסנובה ישנה כניסה המיועדת לצוללנים משם כשבעים מטר צלילה לכיוון צפון מזרח ואתם באתר המערות זוהי צלילה רדודה שמתאימה לכל צולל או משנרקל ניתן להיכנס למערה ולצאת מצידה השני ישנן שתי מערות חסומות באזור על מנת שלא תתפתו להכנס.

 

האוניברסיטה הימית : צלילה זו רדודה בדרך כלל ולא יותר מארבע עשרה מטרים.הכניסה היא מחוף המגדלור במקום ישנו ריף ענק וטבעי עשיר במיוחד זהו למעשה מקום מחקר של האוניברסיטה הימית שבו נמצאים גם מתקני מחקר אז אנא לא לגעת.

 

אתרי הפלגות במפרץ אילת – אי האלמוגים

אתרים במפרץ אילת – הפיורד

לאתרי שייט בים האדום הקליקו…כאן…

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100

דילוג לתוכן