אטרקציות באילת יש למכביר

 הפלגה ביאכטה כאטרקציה נעביר
נשוט ונפליג בים האדום
מסביב אנו מוקפים בהרי אדום
נתפנק במשקאות ובמיני חטיפים
נשוט על פני המים וממעל עפים שחפים
פעילות ימית ספורט ימי זה אטרקציה באילת
לשנרקל בין ריפים ודגים או קורס צלילה
אטרקציה באילת זה לשוט לחוש ת'בריזה
אטרקציה באילת זה פה במפרץ לא באיביזה
אטרקציות באילת התקשרו בואו לבלות
צוות יאכטה אולה יגרום לכל להנות
לפרטים והזמנות : 054-47-87-100
כידוע לכם אטרקציות ימיות וספורט ימי אלו תחומים אטרקטיביים ביותר באילת נפרט לכם להלן כמה פעילויות ימיות להנאתכם…
סוגי אטרקציות ימיות באילת

גרירת אבובים : ספורט זה מתבצע בעזרת סירה מהירה כאשר מאחוריה נגרר אבוב ועליו אתם שוכבים או יושבים תלוי בסוג האבוב עד ארבעה איש.

 גרירת בננה : בדומה לאבוב הבננה גם נגררת מאחורי סירה מהירה ומיועדת לעד עשרה איש הגרירה מתבצעת בישיבה בלבד.

מצנח ים : בעבר ספורט זה היה מתבצע במשיכה מן החוף כיום אתם עולים על סירה בעלת רמפה נקשרים היטב לחבל המחובר למצנח ונגררים אל על עם תנועת היאכטה מאתגר מאוד.

סקי מים : ספורט זה מיועד למיומנים שבניכם אשר התנסו בו בעבר לובשים מגלשי סקי מונו וויקבורד ועם תזוזת הסירה אתם נעמדים על גבי המגלשיים וגולשים להנאתכם כאמור דרושה כאן הדרכה ולימוד.

גלישת רוח : ניתן להשכיר גלשן רוח ולנסות ספורט מעניין זה אתם שטים בעזרת הרוח ומנווטים בעזרת המנור למתחילים עדיף בחוף הצפוני שהוא מוגן יותר מרוחות לשולטים בגלשן רצוי החוף הדרומי שממנו יוצאים ישר לרוח.

קייטינג : ספורט זה מתבצע גם כן בעזרת הרוח דורש מיומנות רבה שליטה בידיים ואימון רב מפני שאתם עומדים על גבי מיגלש ואוחזים בידיים את הכבלים המחוברים למצנח מכיוון שהרוח באילת בדרך כלל צפונית הדבר יקשה עליכם את החזרה לחוף לכן צאו לים רק כאשר אתם משופשפים דייכם.

סירות מנוע : ניתן לשכור סירת מנוע לנהיגה עצמית ללא רישיון משיט ולרדת לשחייה תוך כדי השייט אך היזהרו מאוד מכלי השייט שבאזור וחובה עליכם להבין ולדעת היכן גבולות המדינה על מנת שלא תעברו למדינה זרה.
אופנועי ים : ניתן לשכור אופנוע ים המונע באמצעות מנוע ג'ט לאלו שאין ברשותם רישיון ניתן לנהוג אופנועי ים אם מאחוריכם ישנו משיט בעל רישיון. לא לנהיגה עצמית

הפלגת דייג : באפשרותכם להצטרף להפלגת דייג עם אחת היאכטות שמתמחות בדייג בדרך כלל הפלגת דייג בלילה למשך כחמש שעות דייג כולל ציוד דייג עם תוצאות טובות.

דילוג לתוכן