לינה על המים באילת זה דבר לא חריג במיוחד אך אצלנו זה חריג בהחלט הלינה היא על יאכטה רומנטית המתאימה לזוגות רומנטיים ששואפים למשהו חריג ושונה להתרחק מהעולם האינטנסיבי ללילה של שקט ושלווה. לינה על המים באילת יכולה להתאים לזוגות הבאים מאזורים רחוקים אשר רוצים להפתיע את בת הזוג ברומנטיקה ואינטימיות שלא משתמעת לשתי פנים.

היאכטה שלנו בעלת סלון מפואר מכשיר טלוויזיה די.וי.די. מטבח מאובזר וקבינות המסודרות באופן רומנטי המקום משמש כצימר על המים עם הפתעות מגוונות עם השקיעה תצאו לשייט רומנטי זוגי תתפנקו בבקבוק שמפניה ומיני חטיפים ותקבלו את בואו של הלילה באהבה וחום כפי שהשמים מאדימים בגווני השקיעה לאחר ההפלגה הקפטן יעזוב אתכם ללינה על יאכטה עם כל הפינוקים הנלווים.

בבוקר תתעוררו עם זריחה כאשר רחש הגלים ישמש כמוסיקה של הטבע ארוחת הבוקר שתוגש לכם על סיפונה של היאכטה תגרום לכם תחושה של חופש כאילו אתם בפיקניק בחיק הטבע רק מוסיקת הרקע תחזיר אתכם למציאות.

צימר באילת זה צימר על המים כאמור זהו רעיון מקורי ומיוחד אפילו אומר לא שגרתי דבר שיגרום לכם כזוג לשמר את היחסים בניכם ויעזור לשפר את הזוגיות הרי כמה פעמים אתם יוצאים לבית מלון להצטופף עם עוד עשרות זוגות בחדר האוכל או להשתכשך בבריכה עם קהל רב של אורחים כאן אתם לבד אבל יחדיו קרובים האחד אל השנייה מביטים לתוך העיניים חשים את פעימות הלב ונותנים לאינטימיות שבניכם לפרוץ.

לפרטים והזמנות – 054-47-87-100

דילוג לתוכן