מסיבת הפתעה מיוחדת במינה
לא רק יום הולדת לא פעם בשנה
נתכנן נארגן את מסיבת ההפתעה
כדי שבעל השמחה קוסם יתנו פה הופעה
לכל סיבה לכל ארוע ולכל מטרה
נפתיע במיוחד את החבר את החברה
ביאכטה ששטה על המים ההפתעה אחרת
משקאות נשנושים מוסיקת רקע ומסיבה סוערת
נקפוץ למים נשתעשע במשחקים של ים
מסיבת הפתעה בלתי נשכחת ביאכטה על הים
רעיונות למסיבת הפתעה יש בשפע ולמכביר
במדבר בים ביבשה וגם טיסות הפתעה באוויר

לפרטים והזמנות : 054-47-87-100

אם אתם רומנטיים וחפצים להפתיע את בן או בת הזוג ננסה כאן לתת לכם כמה רעיונות מקוריים…

רעיונות להפתעה מקורית

ארוחה רומנטית : לוקחים את בני הזוג שלכם למסעדה פשוט כדי לאכול לפני הגשת התפריט המלצר מגיש לאדם המופתע זר פרחים עם הקדשה ומדליק נרות על השולחן בזמן הארוחה צצים להם לפתע זוג נגני כלי מייתר ניגשים אליכם ומנגנים לכם לאורך כל הארוחה הפתעה רומנטית מרגשת ניתן לעשות את אותו דבר עם ארוחה רומנטית בטבע בעזרת שפים שמתמחים בנושא.

הפלגה רומנטית : קובעים פגישה עם אחד הסקיפרים ביאכטה מהודרת ומתכננים איתו הפתעה מושלמת
לבן או בת הזוג ההפתעה כוללת :
הפלגה רומנטית בשקיעה ארוחה רומנטית משקאות שונים עם מוסיקה אורות עמומים נרות פשוט אווירה רומנטית להפליא.יש אפשרות גם לקבינה פרטית אתם לבד בין שמים למים.

טיסה רומנטית : רעיון דומה לקודמו אך הפעם באוויר טיסה בשמי הארץ מלווה כמובן במוסיקת רקע מענגת שמפניה ושלטים מוכנים שבהם רשומים מילות אהבה והבעה על הכוונה שלכם לרעיון ההפתעה אתם בשניים טסים אל מעבר לאופק ללא גבולות וגדרות.

הצעה רומנטית : הצעת נישואין רומנטית מרגשת ומפתיעה על גבי סיפונה של יאכטת מפרש חדישה שטים על פני המים ומפעילים את חמשת החושים שומעים את תנועת הגלים מריחים את הים רואים את האופק מאדים לקראת שקיעה טועמים מכוס של יין משובח וממששים אחד את השנייה החושניות לפתע מתרומם אל על מפרש מרהיב שעליו רשומה הצהרת האהבה שלך אליה וההצעה היא כל כך מצפה לה.

הצעה מגונה : אם אתם מכירים האחד את השנייה טוב ואתם מסוגלים להפתיע בהצעה מגונה אתם ראויים להערצה קובעים מקום מפגש ראוי עם ההגעה מממשים את אחת הפנטזיות המגונות של בן הזוג ככול שנמעיט בדברים יהיה יותר מעניין תנו לראש לעוף לכל הכיוונים ותנו ללב לזרום בשצף קצף.

הפתעה בדואר : לעצלנים מבניכם יש אפשרות להשתמש השירותי הדואר למשלוח הפתעה או בשרותי השליחים אם זה זר פרחים מהודר שוקולדים נרות המפיצים ריח וכל מתנה שלא תהייה.

הפתעה סלולארית : כיום בעידן שנות האלפיים ובמאה העשרים ואחת ניתן לשלוח מסרונים של אהבה דרך הטלפון זה יכול להיות שיר רומנטי שיביע אהבה לכבוד אירוע מסוים או סתם כדי להזכיר שאכפת לכם זה יכול להיות סרט או תמונה שתזכיר לכם רגע מסוים בחיים

הפתעה קונבנציונלית : הפתעה שיכולה להיות לכל אירוע יום הולדת יום נישואין מסיבת גיוס או שחרור ועוד היא יכולה להיות בבית במסעדה בטבע ביאכטה או בכל מקום שתבחרו החברה המוזמנים מגיעים למקום האירוע זמן מה לפני המופתע מכינים תפאורה בהתאם כיבוד ומוסיקה אפשר לעמעם אורות וברגע האמת להדליקם ולפרוץ בשאגות שימחה.

הפתעה משוגעת : אם אתם נועזים במיוחד אפשר לארגן הפתעה מפחידה עם רעיונות מוזרים של שקרים ומזימות זדוניות שיעמידו את בן הזוג מצומרר ופעור פה לזמן ממושך לא ניתן לכם טיפים בעניין רק היזהרו מתגובתו שמא ליבו חלש ודעו מתי להפסיק את התעלול כי לכל תעלול יש גבול.

דילוג לתוכן