התרחיש הבא יחמם לב של כל עלמת חן אתם בשניים ביאכטה על גבי המים שטים אל עבר האופק אווירה רומנטית אופפת אתכם ביד אחת אוחזים בכוס יין משובח וביד השנייה אוחזים אחד את השנייה מיני חטיפים מוגשים לכם אתם מביטים בעיני אהבתכם כאשר הטבע סביב משלים תפאורה בלתי נגמרת ומרגשת להפליא. צוות היאכטה מפנק אתכם ומתעד את אהבתכם בצילום דיגיטלי למען יהיה תיעוד לדור העתיד אך שום תמונה באשר תהייה לא תמחיש את התחושה המיוחדת שאתם חווים בשייט רומנטי שכזה טועמים טעמה של אהבה ורומנטיקה מחזקים את קשר הזוגיות שלכם בצורה לא שגרתית וחשים את טעם החיים.

שייט לזוג אוהבים על יאכטה כבילוי רומנטי מקורי

אם מצאתם את עצמכם מהרהרים גברים איך להפתיע או לרגש את בת הזוג שלכם אתם בנות לא פעם חשבתן איך לגרום ללבו של בן הזוג שלכן לפרפר מהתרגשות

אז כן אתם צריכים לקחת בחשבון את רעיון השייט הזוגי שייט זוגי רומנטי זהי בהחלט דרך מקורית ומיוחדת לפעילות שונה מן הרגיל בילוי רומנטי שכזה אינו משתווה לשום בילוי אחר על יאכטה בלב ים אתם חשים חופש אמתי עצם השהייה בטבע מקנה לכם אווירה רומנטית שתעצים את תחושת האהבה שלכם כזוג.

מה אפשרי בשייט לזוג אוהבים ?

ניתן לרדת למים לשחייה זוגית בלב ים תגררו על גבי אבובים מירכתי היאכטה האפשרות לצרף מעסה לעיסוי זוגי להפלגה ניתנת הצוות יענה בחיוב אם תבקשו מראש ארוחה רומנטית על היאכטה ובנוסף ינעימו את שהייתכם לאורך כל זמן השייט על מנת לעזור לכם לחוש את החופש התמידי.

שייט בזוג ניתן לנצל למטרות כמו יום הולדת הפתעה רומנטית הצעת נישואין יום נישואין יום המשפחה או סתם ציון דרך מסוים לזוגיות שלכם.

לפרטים והזמנות – 054-47-87-100

 

דילוג לתוכן