מספורי חברים מלידה…

מהים שאנו זוכרים את עצמנו אנו מכירים גם האחד את השני ממש מימי הגן בית הספר ולמעשה ימים בשנתון שלנו בקיבוץ נולדו עשרה ילדים שתי בנות ושמונה בנים אנו הבנים כאמור גדלנו יחדיו והקשר ביננו הלך והעמיק עם השנים מגן הילדים ועד הגיוס לצבא לא נפרדנו לרגע ורק בגיוס כל אחד מאתנו הלך לכיוון שעניין אותו או לדרך שחשב שתועיל לו לעתיד.

לאורך כל החיים תכננו טיולים בילויים הרפתקאות ומעשי קונדס יחדיו למזלנו הדבר התאפשר תמיד עד הגיוס לצבא…כאן הבילויים הצטמצמו בשל היעדרות של מי מאתנו בשל אילוצים שונים הקשר אומנם נותר אך המפגשים היו לעיתים יותר רחוקות בתת מודע שלנו ידענו שעם סיום הצבא נמשיך להיפגש.

חודש לפני השחרור כבר החלו הגישושים לטיול למזרח הרחוק שאפנו לטיול כזה בו נוכל להתפרק אחרי שלוש שנות שירות להתפנק בטן גב ולאתגר עצמנו במיני דברים משונים רגע לפני שנחזור ללימודים ולשגרת החיים.

דני הגדול מביננו שנעדר הכי הרבה ממפגשים בזמן האחרון הוא גם זה שנפל ראשון ברשת והתאהב… כבר בטיסה למזרח הוא פגש במבטו זוג עיניים מזמינות של עלמה יפיפייה מהר מאוד נודע לנו ששמה מירב ולפי התפתחות הדברים חשנו שמשהו מתפתח בן השניים…

הטיול למזרח היה כשמונה חודשים וכלל את תאילנד נפאל והודו כאשר לסירוגין מירב ודני היו נפרדים ועושים טראקים בלעדינו אך בטיסה חזרה לארץ דני נעזר בצוות המטוס שתכנן למענו הפקה של הצעת נישואין מפתיעה בה הוא קרע ברך וביקש את ידה של מירב…שנענתה בחיוב.

לאחר שחזרנו לקיבוץ בערבה נסענו וחגגנו את הצעת הנישואין באילת ומיד חשבנו כל החברים איך אפשר להפתיע את דני במסיבת רווקים מיוחדת ומטריפה.

מכיוון שחזרנו מטיול ארוך לא רצינו הפעם להרחיק לכת ואילת הייתה היעד למסיבת הרווקים חיפשנו וילה או מלון כדי להיפגש כולם ולחגוג האופי של אילת העיר הביא אותנו לחשוב בסופו של דבר על הים האדום האטרקטיבי לאחר חיפושים אחרי רעיונות הגענו להחלטה על השכרת יאכטה למסיבת הרווקים.

לאמור את האמת אם קיבלתם החלטה על מסיבת רווקים באילת…יאכטה זה הפתרון האידיאלי ביותר אתם מגיעים ליאכטה בשעות אחרי הצהריים יוצאים לים בשייט מפנק על יאכטה חדישה האלכוהול זורם כמים כאשר ממעל רק שמים המוסיקה לא מטרידה אף אחד אתם בלב ים עוגנים בשמורת האלמוגים ויורדים למים לשחייה ושנירקול לעת ערב הקפטן מדליק את המנגל ואנו זורמים עם בר.בי.קיו. משובח בליווי משקאות.

לקראת חצות התקרבה אילנו סירה וממנה ירדה בחורה מדהימה שנתנה לנו הופעת חשפנות מיוחדת שמתאימה לאירוע בסיומו של ערב נפלנו שדודים מאדי אלכוהול פרשנו לישון בתאי היאכטה ועם בוקר השכמנו קום כאשר באוויר היה ריח של קפה מהביל ולחם שום שאפה הקפטן ולארוחת הבוקר.

כך הסתיימה לה מסיבת הרווקים של דני שפורש מן החבורה למען בחירת ליבו…

בהצלחה !!!

לפרטים והזמנות-054-47-87-100

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
דילוג לתוכן