בהפקת מסיבת רווקים או מסיבת רווקות אנו חייבים להתחשב במספר דברים מהותיים השוני בן המינים תחומי הבילוי ותחומי העניין של המינים ופעילות רצויה ומתבקשת לסוג האירוע.

מכיוון שמדובר במסיבת רווקים או רווקות באילת אנו מן הסתם נצא לשייט על יאכטה במפרץ אילת ותחום הפעילות שלנו תהייה בלב בים האדום זה למעשה הדבר היחיד המשותף למסיבת רווקים או רווקות.

ההבדלים הם בפעילות שמתבצעת תוך כדי השייט ובזמן ההפלגה גברים יעדיפו משחקים כוחניים צוות היאכטה יאפשר גרירת אבובים סקי מים וכל ספורט ימי מאתגר משחקי מים תחרותיים תוכלו גם לקבל ציוד דייג ואם יעלה בידכם לדוג דגים מיד נצלה אותם על המנגל עם הרבה אלכוהול ולקינוח תהייה הופעת סטריפטיז לנועזים שבניכם.

נשים תעדפנה יותר פעילות ימית רגועה עם מוסיקת רקע מתאימה ירידה למים לשחייה לשוחח על ידידות העבר שיחות על הנשיקה הראשונה ארגון משחקי חברה וכמובן ניתן לצרף כבקשתכם מפגש עם אסטרולוגית או סקסולוגית מעסה בכירה או יועצת לענייני איפור ועיצוב.

בהרבה מסיבות רווקים נהוג שהחברים הקרובים של החתן נפגשים בפאב מוכר בסוויטות מפוארות עם בריכת שחייה ובלופטים למיניהם שם היו מארגנים להם הרבה אלכוהול ומוסיקה צורמנית מזמינים חשפניות וכך מעבירים את הלילה האחרון ברווקות של החתן המיועד.

בנות במסיבת רווקות נוהגות לארגן מסיבה במסעדה שקטה או בבית של אחת החברות עם מוסיקה שקטה הרבה שיחות נפש לתוך הלילה ואולי להזמין איזו מתקשרת שתעביר להן את הזמן בהרצאה מעניינת.

מהניסיון שלנו אנו למדים שמסיבות מסוג זה הן כבר לא להיט… קיום טרנד מסיבת רווקים באילת ומסיבת הרווקות באילת עבר לתחום היאכטות לא אחת פגשנו גברים שעשו הצעת נישואין על היאכטה וכעבור כמה שבועות חזרו למסיבת הרווקים שלהם על אותה יאכטה הכרנו גם בנות שעשו מסיבת רווקות על היאכטה וחזרו לצימר על המים לאחר הנישואין עם בן זוגם.

מה שבטוח המסיבה שלכם תהיה המסיבה המדוברת של החברה והחתן או הכלה המיועדים יזכרו לכם זאת לתמיד.

לפרטים והזמנות – 054-47-87-100

 

דילוג לתוכן