יאכטה כאטרקציה

בילוי ונופש באילת הוא דבר שבשגרה עבור אנשים רבים במדינת ישראל, החל מרווקים המחפשים זוגיות ומקומות בילוי שונים להכיר כאלה, דרך זוגות בכל הגילאים המעוניינים להדק את הקשר ביניהם ו/או לנפוש מעט ולנוח תוך כדי הנאה אחד מהשנייה וכן גם משפחות שלימות עם ילדים המגיעות לבילוי ונופש באילת ומחפשות מגוון רחב של אטרקציות. אחת האטרקציות שכולם יכולים ליהנות ממנה בלי יוצא מן הכלל היא יאכטה באילת.

אטרקציות מעניינות באילת:

אילת היא אולי עיר התיירות המובילה בישראל. אין ספק שגם תל אביב עומדת בראש הרשימה אולם מגוון התיירים הרחב המגיע לנפוש באילת גם מהארץ וגם מכל רחבי העולם גרם לכך שהעיר תתמלא באטרקציות מלהיבות שיספקו היצע מעניין לאותם תיירים. בעיר תוכלו למצוא קניונים גדולים, מרכזי קניות, בתי קולנוע, אינספור מסעדות, מתחמי ספא איכותיים ואפילו מרכז צלילה עם דולפינים. אלה עוד כמובן לא כוללים את האטרקציות שתוכלו למצוא במלון עצמו, הפעלות לילדים, מופעים שונים ועוד. אטרקציה באילת המיוחדת שאף אחד לא מוכן לוותר עליה היא השכרת יאכטה ויציאה לשייט בים האדום.

השכרת יאכטה כאטרקציה באילת:

אולי אתם מכירים את הים מחוף הרחצה באילת, אבל מה דעתכם להיכנס קצת יותר לעומק על יאכטה מיוחדת ותחושת VIP? יאכטה פרטית באילת היא למעשה אטרקציה בים וניתן להשכיר מראש גם עבור אירועים שונים וכן גם עבור משפחות וזוגות המעוניינים לשלב אטרקציה מלהיבה וחווייתית. ניתן להוסיף אוכל, שתייה, מוסיקה, להגיע לבד או עם קבוצות כדי להוזיל עלויות וליהנות מחוויית שייט מהנה במיוחד. ניתן להתאים את האווירה בהתאם ללקוח. כך למשל זוג ירצה אווירה רומנטית לעומת משפחה שתרצה לשים דגש בעיקר על הילדים. במקרה של השכרת היאכטה לאירועים ניתן גם לקשט את היאכטה בהתאם.

למי זה מתאים?

גם אם אתם או ילדיכם מעולם לא הייתם על יאכטה או עשיתם שייט כלשהו ואתם חוששים מהקאות ובחילות, (אגב באילת אין בחילות על יאכטה מפני ששם אין גלים והמפרץ סגור),בכל מרינה בארץ תוכלו להצטייד בכדורים וכי גם על היאכטה יש ערכת עזרה ראשונה המתאימה לסיטואציות כאלה. אין צורך להתרגש וכי תחושת הבחילה יכולה לעבור מהר מאוד ותוכלו להיכנס לאווירה המהנה וליהנות מהחוויה. כמו כן לא לכל אחד יש רגישות לים כך שאם לא תנסו לא תדעו.

דילוג לתוכן