השכרת יאכטה למסיבות

יש סיבה למסיבה? נהדר! זה אומר שכעת כל מה שצריך לעשות הוא לארגן את האירוע הטוב ביותר שנוכל לארגן כדי להפוך את זה לאירוע בלתי נשכח. בין הדאגות לקייטרינג, בדיקת אינספור שירים להכנת פלייליסט, בדיקת אטרקציות ותוכנית אומנותית, יש גם הצורך לארגן מקום. אז אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם כאב ראש, להפוך את זה למסיבה ברמה של חו"ל הרי השכרת יאכטה פרטית היא מה שאתם מחפשים, מסיבות ואירועים על יאכטה מתאפשרות לכל תרחיש שתחשבו עליו, ימי הולדת, מסיבת רווקים או רווקות, ימי נישואין ועוד.

מדוע דווקא יאכטה למסיבה?

  • נוף מרהיב – אוויר הים הנקי, ים כחול רחב ידיים והרי אילת ברקע. כל מה שצריך זה רק לצלם, לפתח ולתלות בחדר.
  • מקום לכולם – יש מגוון יאכטות המתאימות לכמויות שונות של אנשים. יאכטה של 10 אנשים שונה מיאכטה של כמה עשרות אנשים. בהתאם לכמות האנשים המגיעים למסיבה שלכם ניתן להתאים יאכטה וי.אי.פי במיוחד עבורכם.
  • אווירה מחשמלת – הפלגות באילת ובים האדום תמיד מספקות אווירה מחשמלת, חוויה מלהיבה ותענוג צרוף לכל המשתתפים. כך תהיו בטוחים שכל אלה שישתתפו יוכלו ליהנות מהאירוע שלכם.
  • כמו בסרטים – מכירים את הסצנות בסרטים של חבר'ה צעירים ששותים על סיפונה של יאכטה מפוארת, משלבים קפיצות למים ומוסיקה מקפיצה ברקע? חושבים שהם עושים כיף חיים? חכו תראו את ההתרגשות שלכם כנוכחים במסיבה.
  • הרגשה של VIP – כל אחד יכול לארגן מסיבה בבית או לשכור ווילה או מועדון לעשות בו יום הולדת, אבל מה דעתכם על יאכטה למסיבה שלכם? תוכלו ליהנות מתחושת VIP מיוחדת ולהציע מסיבה מהסרטים.
  • ניתן לשלב הכול – מדובר ביאכטה ולא בסירה קטנה ועל כן ניתן לשלב בה כמעט כל דבר שתרצו: שולחנות, כיבוד, מוסיקה, תכנית אומנותית וכמעט כל דבר שתרצו בתיאום מראש כמובן.

כמה עולה להשכיר יאכטה למסיבה?

עלויות השכרת יאכטה למסיבות משתנה כמובן בהתאם לכמה וכמה פרמטרים. ראשית כמות האנשים העולים על היאכטה והצורך ביאכטה גדולה יותר. דבר שני היא כמות אנשי הצוות הנדרשים על היאכטה בו זמנית. אטרקציות ושירותים נוספים שאתם רוצים להוסיף במקום, תפאורה וקישוטים, תאורה מיוחדת ועוד. גם לכמות הזמן להשכרת היאכטה יש השפעה על המחיר כמובן שכן יש הבדל בין שעה-שעתיים הפלגה לבין שכירת היאכטה לחצי יום או יום שלם.

דילוג לתוכן