כאשר דני וריטה הגיעו ליאכטה הם נראו זוג צעיר ורגיל הבעת הפנים שלהם לא העידה שום דבר על ההולך להתרחש הוא היה נרגש משהו והיא הייתה ילדונת ביישנית.

דני למעשה הזמין את השייט הזוגי למטרה אחת חשובה… הצעת נישואין מיוחדת לריטה.

יצאנו לים עם הזוג זוגתי ואני הרוח הייתה ערה ועם היציאה מהמרינה הרמנו מפרש חלוץ מוסיקת רקע שקטה מתנגנת בסיפון היאכטה והיא עצמה שטה לה על פני המים ברוגע מפלחת את דרכה במים הצלולים של מפרץ אילת הגשנו לזוג המדהים משקאות קרים מלווים בחטיפים ושוקולדות כך ממש שטנו ללב המפרץ.

לאחר כחצי שעה התהליך החל… במן ריטואל קבוע זוגתי ירדה למערכת השמע בכדי שברקע ינוגן השיר המבוקש אני משכתי בחבל ומפרש מהודר עלה אל על עליו מתנוססת הכתובית הרצויה

אהובתי !!!

התנשאי לי ???

מיד שלפתי מצלמה וניגשתי לצלם את האירוע בעודי מצלם ריטה עדין לא הבחינה במפרש אך לאחר זמן מה כאשר הבחינה פרצה בבכי הסתרי מלווה בדמעות והתרגשות בל תתואר הרבה הצעות נישואין עברתי אך התפרצות רגשות שכזו מעולם לא חוויתי מה שגרם לזוגתי ולי להזיל דמעה של שמחה ולהתרגש ביחד עם הזוג הצעיר בקבוק השמפניה נפתח לגמנו יחדיו לחיי הרגע המאושר הזה ותשובתה של ריטה הייתה חיובית כמובן.

לפני שנפרדנו ישבנו וצפינו בתמונות מה שגרם לנו להבין שזו אכן הייתה הצעת נישואין מיוחדת ומרגשת בהחלט דני וריטה שהגיעו לעיר הדרומית הגיעו למעשה לחופשה אשר בה החליט דני לעשות הצעת נישואין באילת ממש ביום ההולדת של ריטה אז מזל טוב ! כפול.

לפני שנפרדנו הבטיח דני שלפני החתונה הוא יגיע עם חברים קרובים לעשות מסיבת רווקים באילת בתקווה ובצפייה הזוג נפרד מאתנו בחיבוקים ונשיקות.

דילוג לתוכן