אתה והיא יחדיו כבר הרבה זמן ביום בו סימנת אותה כמיועדת כבר ידעת למעשה שהיא תהייה שלך ודאי ידעת שאתה רוצה לחלוק איתה את שארית חייך…הנה הגיעה השעה ואתה רוצה למסד את הקשר בהצעת נישואין.
הצעת נישואין באילת זה פתרון מושלם לנצל את חופשתכם כדי להפתיע את בת הזוג שלך.
אנו מאפשרים לך לבצע הצעת נישואין באילת בדרך מיוחדת הפלגות באילת על יאכטה השטה לה במפרץ אילת הרגוע ללא גלים אל מול הרי אדום המשתקפים על המים ביאכטה אנו נותנים לך אווירה מיוחדת להצעת נישואין באילת.
כבר ביצירת הקשר הראשון בנינו תבחין ביכולת שלנו להפיק לך הצעת נישואין באילת שתהייה מרגשת ומפתיעה במיוחד נדאג לתפור סיפור מיוחד בכדי שבת הזוג לא תבין מהיכן הגיעה לה הצעת נישואין שכזו.
בפועל לאחר הגעתכם ליאכטה נצא לשייט באילת אם תרצו לקראת שקיעת החמה בשלב מסוים תתבקשו לעמוד לצילום ובתזמון מדויק ינגן שיר מתאים ברקע אז…ממש הסקיפר יניף אל על את המפרש המהודר עליו כתוב "אוהב אותך-הינשאי לי " נמזוג שמפניה ונרים כוסית לחים כמובן שאת כל התהליך הסקיפר ידאג לצלם לכם למזכרת.
הצעת נישואין באילת בצורה זו תהייה מרגשת עד דמעות כאשר המיועדת תגלה את המפרש ואת הרעיון באווירה שנתן לכם תחושו הרבה רומנטיקה הרבה אהבה ובטוח שהתשובה תהייה חיובית.ניתן לבצע הצעת נישואין באילת גם ממצנח ימי שנגרר על ידי סירה מהירה
באיחולי הצלחה !
מוטי והצוות.

להזמנות וברורים : 054-47-87-100

דילוג לתוכן