החבר או החברה הקרובים שלכם החליטו להתחתן
תכננו להם מסיבת רווקים בלתי נשכחת
על יאכטה בליווי סקיפר מנוסה ומקצועי
שיפנק אתכם ויענה על כל מבוקשכם
מסיבת הפתעה לחתן שבדרך עם
הרבה מוסיקה משקאות ונישנושים
אפשרות גם עם ארוחה או בר בי קיו
ייתכנו הפתעות מעניינות נוספות.
מסיבת רווקים באילת ביאכטה על המים
זו המומחיות שלנו…
לפרטים והזמנות : 054-47-87-100

איך לחזר אחרי בחורה

 

אהלן בנים אמנם הגעתם למסיבת רווקים של החבר הקרוב שלכם

אבל מה איתכם ?

האם יש לכם בת זוג ?

מכיוון שאנו רוצים מאוד לראות אתכם כאן בעתיד במסיבת רווקים משלכם כדאי לנו לתת כמה טיפים לבודדים שביניכם

איך לחזר אחרי בחורה ולהכניעה…

בהמשך ניתן כמה טיפים אין עושים זאת עם כל מזל.

בנות אם לא הבנתן לטיפים שלכן

הקליקו…איך לחזר אחרי גבר

או.קי. בנים אנחנו מטבענו ציידים וכובשים אך בנות לא אוהבות את הגישה הזאת הן לא אוהבת אותנו מתעניינים בקיומן יתר על המידה ולא אוהבת אותנו רודפים אחריהן בלהיטות יתרה.

ביצירת קשר תנו להן לחוש שאתם חושקים בהן אך כרגע אתם עסוקים הן צריכות להגיע למסקנה שאתם בוחנים אותן והן נמצאות במבחן תמידי לא חשוב להן היופי החיצוני שלנו אלא היופי הפנימי שלנו הכוח שלנו חוש ההומור שלנו ואת הביטחון שאנו יכולים להעניק להן אך כאשר אתם מפגינים ביטחון עשו זאת לא תוך כדי שחצנות עשו זאת ברוך עדינות כנות רומנטיות אמינות יושר וחכמה

לפגישה הגיעו עם לבוש הולם עמדו בזמנים תהיו כנים אמיתיים ואל תהיו וולגריים ומזויפים.שימו לב ההבדל המהותי בנינו הוא הרגש.

בשיחות נפש פזרו עליהן מחמאות וכנסו לפרטים הקטנים הן מתות על זה תנו להן תחשה שאתם חברים אמיתיים והן בשבילכם לא רק אובייקט מיני כאשר שטף השיחה נעצר צור המשכיות עם מבט לתוך העיניים גע בעדינות בידיה או לטף אותה ברוך אל תפחד לאבד אותה עם תחושת ביטחון היא שלך.

בקיצור חברים שדרו כוח שדרו ביטחון שדרו עוצמה אך אל תחסכו מפעולות החיזור כמו שליחת פרחים כתיבת מכתב רומנטי או אפילו הפתעה רומנטית מעניינת.

בהצלחה !!!

קבלו רעיונות איך לעשות זאת עם כל מזל…

 

מזל טלה

זקוקה להרבה תשומת לב הרבה רגש וסיפוק מיידי היא אוהבת להיות שליטה בכל העניינים לכן תאהב אותך אפילו יותר צעיר מגילה אתה מבחינתך אפשר לה לשלוט במצב תוציא אותה לפעילויות מאתגרות עם הרבה הרפתקאות.

מזל שור
כאן אתה צריך חיזור איתי ומייגע כי להכניע שור קשה מאוד אם הצלחת היא נופלת לידך כפרי בשל תהייה יוזם היא מעדיפה אותך מבצע ולא מדבר לאחר שהיא תבחין שיש לה יציבות איתך היא הופכת לכנועה ומתמכרת לאהבתך.
מזל תאומים
כאן אתה צריך להיות בעל חוש הומור בעל יוזמה מצחיק מעניין ומתחדש כמובן מפני שהיא משתעממת במהירות ואתה צריך לבלות איתה במגוון רחב של בילויים גם בעניין זוגיות היא תנסה להתחדש ולגוון לכן אתה חייב להיות עדכני ואסור לך למצמץ…היא תעוף.
מזל סרטן
אישה מאוד סקסית וחושנית אוהבת ריחות מיוחדים ואסטטיקה זקוקה להרבה ביטחון ותשומת לב גם על ידי נגיעות וליטופים אפילו עיסויים טובים יעשו לה זאת היא מאוד רוחנית וביתית תן לה להפעיל את חמשת החושים.
מזל אריה
החיזור כאן מאוד יקר היא אוהבת ראוותנות מלבושי מותגים הטעם שלה הוא חדשני וראוותני למדי היא זקוקה להרבה תשומת לב כבוד מלאכים ותהילה היא תרצה לעשות חים משוגעים במחיצתך מה שדורש הרבה מרשרשים בכיס.
מזל בתולה
בחורה אינטליגנטית המיוחד אוהבת שלמות אסטטיות ודיוק בלבוש עמוד בזמנים בעת פגישה היא לא יכולה לסבול אי סדר ופזרנות מאידך אוהבת משחקי שליטה והסקס איתה יהיה מושלם ומאתגר כאחד.

מזל מאזניים

אוהבת רומנטיקנים שמראים זאת בעזרת פרחים נרות דולקים אורות מעומעמים והפתעות מרגשות תן לה הרבה אהבה ופינוק והיא תתמסר אילך טוטלית היא רוצה להרגיש אותך אינטליגנט ומתנסח ברוך ועדינות ללא מריבות תן לה לחוש נסיכה.

מזל עקרב

בת במזל זה אוהבת לשמר את הפרטיות שלה ולעולם אל תבקר אותה היא אוהבת להרגיש את עוצמתו של הגבר ולחוש את הפיתוי בחיזוריו פנק אותה בארוחות באתרים רומנטיים ואקזוטיים היא אוהבת פנטזיות עד שיכרון חושים.

מזל קשת

חסר לך אם אתה קטנוני וריק מתוכן אין לך מצב איתה בחורה זו אוהבת נדיבות עד אין קץ וכן הרפתקאות הבילויים איתה צריכים להיות מיוחדים שונים הגובלים באקסטרים חופש אין סופי והיא תהנה מהפתעה ספונטנית של פעילות בטבע.

מזל גדי

אם אתה אמיד בחורה זאת תתמסר לך מהר זאת מפני שהיא אוהבת פאר וכבוד למכביר היא רוצה אותך עוצמתי ואצילי ושתכבוש אותה לאט אבל מושלם אל תשחק איתה בשטויות תרעיף עליה מתנות יקרות ערך וחופשה רק במלונות פרא.

מזל דלי

בחורה שלא אוהבת רגע דל הכוונה אסור לך לשעמם אותה אלא תמיד ליצר לה מצבים דינמיים ומיוחדים היא תרצה תמיד להתנסות בדברים חדשים שונים ומשונים אפילו אם זה פעילות שלא מתאימה לאישה אם אתה מפנק אותה חפש דרכים שונות וייחודיות.

מזל דגים

מכורה לרומנטיקה ותאהב אותך אם אתה אשף התחום בחורה אינטימית במיוחד אך גם מסתורית השואפת לשלמות משפחתית הרעף עליה מתנות לא רק בשביל הרומנטיקה גם בשביל הסימבוליות ואל לך להיות רודף בצע במחיצתה.

דילוג לתוכן