לזוגות אוהבים אשר נופשים באילת ניתנת אפשרות היום לצאת לשייט רומנטי זוגי באילת כאשר הרעיון מתגבש השייט יוצא ממרינה אילת אל הים האדום שמוקף בהרי אדום.

אם הנכם זוג אוהב ורומנטי עם זוגיות חדשה או ותיקה שייט רומנטי שכזה יעצים את אהבתכם תהייה הסיבה אשר תהייה הפתעה ליום הולדת הצעת נישואין יום נישואין ועוד.

בעצם הרעיון המפתיע של שייט רומנטי לזוג באילת בן הזוג המפתיע מביע את אהבתו על גבי יאכטה המשייטת על פני הים האדום בזמן שקיעה עת השמש יורדת אט אט אל מעבר הרי אדום רגעים אינטימיים אלו עם כוס של יין משובח ומיני מתאבנים מתמזגים נהדר עם הטבע מסביב מוסיקה חרישית מתנגנת ממערכת ההגברה כאשר אתם שרועים על גבי מזרנים חבוקים האחד אל מול השנייה לוחשים מילות אהבה הניגוד העצום בן הים התכול ובן ההרים המקיפים את הים האדום רק מעצימים את חוויה של שייט הרומנטי לזוג באילת.

שייט רומנטי לזוג באילת מתאים לזוגות צעירים עם קשר חדש לזוגות ותיקים אשר רוצים לצאת לבילוי רומנטי ייחודי לזוגות אשר חשים שהגיע הזמן לחדש נדרים גם לזוגות שרוצים להתפייס לאחר חילוקי דעות וכן לאלו שפשוט רוצים לצאת משגרת היום יום בבילוי אחר משהו.

צוות היאכטה והקפטן יקבלו אתכם בשמחה יעניקו לכם פרטיות יענו לכל דרישותיכם וממש יצאו מגדרם כדי להעניק לכם חווית שייט רומנטי.

…כאמור שייט רומנטי הפלגות רומנטיות והפקת הצעת נישואין באילת זו המומחיות שלנו בואו להתרשם

לפרטים והזמנות -054-47-87-100

 

דילוג לתוכן