מה אומר ומה אגיד אני כשלעצמי בחורה מאוד פשוטה בחופשות שלי אני תמיד מחפשת מקומות שונים ומשונים כדי להתמקם גם מפני שאני רוצה לחסוך בהוצאות הלינה וגם פשוט אוהבת להתמקם במקומות יותר פרטיים ואינטימיים בדרך כלל זה יחידות דיור בוילות אפילו פארקים ומקומות לפיקניק יכולים להיות מקומות טובים אם אין לכם בעיה לפרוש שטיח ולהקים אוהל חוף יפה או חורשה מסודרת זה גם משהו שלא אסלוד ממנו אך ראו זה פלא…יום אחד כאשר אני משוטטת באינטרנט גילית מקום חדש…לינה על יאכטה כן ממש ככה עלה רעיון במוחי שזה יכול להיות מקום מגניב בהחלט לפני חופשתי באילת חיפשתי וגיליתי שיש יאכטה באילת שמשמשת כצימר על המים ואפשר לשאת ולתת עם הבעלים ופשוט לבצע לינה על היאכטה.

לינה על יאכטה זו חוויה שתגרום לכם ליהנות מעל ומעבר זה אומנם לא כמו מלון בדירוג גבוה אך תיהנו לכם משקט שלווה ואווירה רומנטית אם אתם בזוג.

היאכטה מאובזרת מכל טוב שירותים מקלחת מטבח מושלם וסלון מפואר למעשה כל מה שתצטרכו לשהות של לילה תקבלו מן הבעלים אתם רק צריכים להתרכז בעצמכם בשייט זוגי ובעצם הבילוי.

כאמור לינה על יאכטה זהו משהו חדש שרץ עכשיו ברשת תגלו מהר מאוד שהדבר משתלם ועדיף על מקומות קונבנציאלים אני כשלעצמי כבר החלטתי זה הדבר שאעשה מעתה ואלהה.

בהצלחה רבה !

גלית.

לפרטים והזמנות – 054-47-87-100

דילוג לתוכן