ימי הולדת על יאכטה?

יום הולדת הוא יום מרגש שבו אנו חוגגים את היום שבו נולדנו לפני X שנים. אם יש לכם חבר שחוגג יום הולדת בקרוב ואתם רוצים לארגן לו אירוע מיוחד ובלתי נשכח הרי שכל מה שאתם צריכים הוא רעיון טוב, מיקום יצירתי, סיפור כיסוי ליצירת אלמנט ההפתעה, אוכל טוב, מוסיקה ולדאוג שכל החברים יגיעו.

איך לבחור את המקום ליום ההולדת:

בחירת המקום לחגיגת יום ההולדת הוא הכאב ראש הכי גדול שיש בארגון יום הולדת. ככל שהאירוע יותר גדול ויש בו יותר אנשים כך ההוצאה על המקום גדולה יותר. כאשר מדובר באירוע יום הולדת חגיגי ויוקרתי, או שהחברים רוצים אירוע יוקרתי, הרי שמדובר בארגון אחר למעלה מזה הנדרש ליום הולדת ל5-10 חברים. השכרת יאכטה לימי הולדת יכול להתאים גם עד 15 אנשים ויכולה להיות חגיגה נהדרת וחווייתית לכל החוגגים. יש גם יאכטות גדולות יותר שיכולות לשאת יותר אנשים במידת הצורך וכדאי לברר זאת מראש.

השלבים לארגון ימי הולדת מהסרטים על יאכטה:

שלב 1 – בדיקת התאריך הרלוונטי

בדקו תחילה האם תאריך יום ההולדת המדובר פנוי עבור החברה ממנה אתם משכירים את היאכטה לאירוע שלכם מפני שעריכת ימי הולדת על יאכטה בתקופה האחרונה זהו אירוע שיגרתי ותופעה שמתעצמת עם השנים. סביר להניח שכך תוכלו למצוא יאכטה פנויה ביום זה וניתן יהיה לסגור את האירוע בקלות מהבחינה הזו.

שלב 2 – כמה אנשים מגיעים?

עדכנו את בעלי היאכטה כמה אנשים צפויים להגיע, כולל טווח ביטחון של אנשים בסימן שאלה כדי לסגור יאכטה שיכולה להכיל את כמות האנשים הנדרשת.

שלב 3 – האם אפשר להוסיף אוכל או כיבוד כלשהו?

לעתים יהיה ניתן להוסיף כיבוד או קייטרינג דרך חברת היאכטות ובמידה ולא תמיד תוכלו להזמין שירות זה חיצוני ולבקש שידאגו לכם לשולחנות על היאכטה.

שלב 4 – האם ניתן להוסיף אטרקציה נוספת?

במידה והחברה המשכירה לכם את היאכטה מספקת גם אטרקציות נוספות כדאי יהיה לשמוע עליהן ולהוסיף אותן ליום ההולדת והפיכתו לחווייתי ומעניין אפילו יותר.

שלב 5 – כיצד תופעל המוסיקה באירוע?

האם אתם צריכים להביא אתכם רמקולים וגנרטור? האם הרמקולים ביאכטה מספיקים למוסיקה בווליום גבוה? האם יש מכונת קריוקי?

דילוג לתוכן