אילת היא עיר התיירות הדרומית של ארצנו בשוטטות שלכם על הטיילת המפורסמת של אילת לא תחמיצו או תפספסו את המרינה של אילת.
מרינה אילת מספקת לכם מגוון של שירותים ואטרקציות ימיות להנאתכם ספינות בעלות תחתית זכוכית לצפייה באלמוגי מפרץ אילת ובדגה העשירה של הים האדום ספורט ימי מכל הסוגים ולכל הגילאים כגון : השכרת סירות לסקי ומצנח ימי גרירת אבובים ובננות השכרת ציוד לצלילה ושנירקול קיאקים סירות לנהיגה עצמית אופנועי ים ומפרשיות.
במרינה אילת ניתן גם למצוא יאכטות להשכרה לכל מטרה ובכל הגדלים תחום השכרת היאכטות כיום נפוץ במיוחד פרט לוועדים ומקומות עבודה שמחפשים יאכטות גדולות במיוחד גם היאכטות הקטנות יותר ניתנות להשכרה והן למעשה האטרקציה העיקרית… מפני שיאכטות אלו מבצעות הפלגות פרטיות לזוגות משפחות וקבוצות מצומצמות של חברים.
יאכטה להשכרה בדרך כלל מתאפשרת להפלגות רומנטיות או שייט זוגי כדרך לבילוי שונה מן הרגיל זה מאפשר לזוגות רומנטיים לצאת אל הים הפתוח לשכב על גבי מזרנים צמודים האחד לשנייה כאשר הכוכבים מרצדים ממעל לחוש את הבריזה המלטפת וללגום יין משובח האווירה שתקבלו בשייט רומנטי תגרום לכם לחוש רחוקים מהציוויליזציה אך קרובים האחד לשנייה תחזק את קשר הזוגיות שלכם ותעצים את אהבתכם.
יאכטה להשכרה פרטית מתאפשרת גם למסיבות הפתעה לימי הולדת מצומצמים עם החברים הקרובים מסיבת רווקים או רווקות ליום נישואין הפלגות משפחתיות ולמעשה לכל מטרה.
גולת הכותרת ביאכטה להשכרה היא הצעת נישואין מדהימה במיוחד ומקורית בהחלט…דמיינו לעצמכם שאתם מגיעים לשייט במרינה של אילת מתקבלים על ידי הקפטן שמציע לכם סיבוב מפנק בים ואז…עם הינתן האות יונף אל על מפרש מהודר עם כתובית באותיות של קידוש לבנה בהן מביע הגבר את אהבתו לבחירת ליבו ומבקש את ידה…
אוהב אותך!!!
התנשאי לי ???
תהליך הצעת הנישואין מתבצע בצורה מושלמת עם כיבוד משקאות ובקבוק שמפניה שנפתח בתרועה כמו כן תיהנו מצילום דיגיטלי של הצעת הנישואין שלכם על מנת שיהיה תיעוד גם לדור הבא.

כאמור יאכטה להשכרה למטרות שונות נחשב היום לגולת הכותרת של הבילוי לצעירים ולמבוגרים כאחד.

לפרטים והזמנות – 054-47-87-100

 

דילוג לתוכן