בהצעת נישואין הדבר החשוב ביותר היא ההפתעה הדרך שאנו נפיק לך הצעת נישואין תהייה מושלמת עד כדי כך שבחירת ליבך תזיל דמעות של אושר ברגע האמת.

לכל הצעת נישואין אנו תופרים סיפור כיסוי

כאשר אנו נתשאל אותך ונבין את הדרך בה אתה רוצה לתרגם את אהבתך להצעת נישואין נציע לך מספר אפשרויות ניתן לקבוע תאריך לפי מאורע מסוים זה בדרך כלל פותר לנו את הצורך בהפתעה כביכול למשל אם הצעת הנישואין תתבצע ביום הולדתך או ביום הולדת של בת הזוג שלך אנו נקשט את היאכטה בשלט מזל טוב ! ובבלונים נארגן כביכול מן מסיבת יום הולדת זוגית ותוך כדי השייט יתרומם אל על מפרש מהודר ועליו רשום באותיות צבעוניות

אוהב אותך ! התנשאי לי ?

או אז אתה יורד על ברכיים ומבקש את ידה של בחירת לבך האושר והשמחה שיתגלו על פנייה ימחישו לך את גודל ההפתעה.

ניתן גם להכין סיפורי כיסוי שונים לצורך ההפתעה כמו הכירות שלנו עוד מימי הצבא ובהגיעך למרינה הנך מופתע לראות את הסקיפר לאחר שנים רבות שלא התראתם לזרום אתו בשיחה ובהמשך לצאת לשייט…הכול תלוי בך החתן המיועד ובדרישותיך.

אם הגעת למסכנה שזוהי בחירת ליבך ועמה אתה רוצה לבלות את שארית ימיך ולהפתיעה שמור זאת לעת עתה בסוד עד לאחר הצעת הנישואין הרי אתה רוצה לעשות זאת בהפתעה מה עוד שתשובתה צריכה להיות חיובית אני מאמין ובטוח שאתם כבר כמה שנים יחדיו לכן מן הסתם היא מצפה מתי שהו להצעה נדיבה ממך אולי היא אפילו חשה במתח מסוים באוויר כאן למעשה החשיבות הגדולה ביתר לגורם ההפתעה לעיתוי ולתזמון.

מרגע ההחלטה קפטן היאכטה הוא למעשה איש הסוד היחידי שלך אנו יכולים להבטיח לך שעם הניסיון שלו והוותק שלו בהפקת הצעות נישואין אתה יכול להיות רגוע ושליו…מרגע עלייתך ליאכטה תן לקפטן להיות הבמאי למשך ההפלגה תהייה סמוך ובטוח שברגע המתאים יתרומם המפרש השיר המבוקש יתנגן ברקע בקבוק השמפניה ימזג בזמן וכל התהליך יצולם כדי שתהייה מזכרת לדורות הבאים.

בת הזוג שלך תהייה כל כך מופתעת היא לא תבין מאיפה זה בא לה איך הקפטן היה מעורב ללא ידיעתה ודמעות של אושר ושמחה יציפו אותה.

לאחר הצעת נישואין מפתיעה שכזו לא נותר לנו לאחל לכם בשעה טובה !!!

 

דילוג לתוכן