במידה וחבר נפש שלכם עומד להתמסד…זה הרגע לחשוב על תכנון מסיבת הרווקים שלו הוא הרי החבר הכי טוב שלכם לכן מסיבת הרווקים צריכה להיות בהתאם עם אווירה מיוחדת מסיבה מדוברת שלא תשכח לעולם.
כיום רוב מסיבות הרווקים מתקיימות בסוויטות המושכרות למטרה זו בלופטים מפוארים או במועדוני לילה למיניהם רוב הגברים יעדיפו מסיבת רווקים עם יותר אקשן עם יותר אתגרים משהו שאכן ייזכר לאורך זמן.
השכרת יאכטה למטרת מסיבת רווקים זו בהחלט דרך מקורית ומאתגרת הצוות שלנו ישמח לעזור לכם בתכנון ההפתעה ובהפקת המסיבה מסיבת רווקים על יאכטה שונה בהרבה ממסיבה במקומות אחרים מן הטעם שאתם נמצאים לבד רק החברים על יאכטה פרטית חשים יותר קירבה לחתן שטים ללב ים ושם השמים הם הגבול…ניתן לקפוץ למים למשחקי ים נוריד אבובים למים ונגרור אתכם מאחורי היאכטה לאוהבי דייג נאפשר להתנסות בתחום זה מוסיקה יש בשפע הרי אנו בלב ים משקאות וחטיפים לרוב ניתן לצרף אופנוע ים כאטרקציה נוספת וכמובן שניתן לקבל פרטים על עיסויים וחשפניות.
מסיבת רווקים על יאכטה מה רצוי ומה מצוי…
היאכטה היא יאכטה חדישה ומאובזרת
שירותים ומקלחת בנמצא
מטבח מאובזר וסלון מפואר עם מכשיר אל.סי.די. ודי.וי.די.
מזרני שיזוף פזורים על החרטום ובירכתיים שולחן במקום מוצל
ביאכטה מצוי ציוד דייג ואבובים לגרירה ספורטיבית
רצוי להגיע עם לבוש קיצי נעלי חוף ובגד ים
ניתן להביא כל מה שעולה במוחכם מבחינת מאכלים
כמובן חשוב מצב רוח טוב ואנרגיות חיוביות.
לכל השאר אנו נדאג ונפנק אתכם בהתאם כך שבסיום מסיבת הרווקים נראה אתכם מרוצים מעצם החוויה שעברתם עם הראש בעננים ואנו נאחל לחתן המיועד בשעה טובה ומוצלחת!!!
צרו קשר ליעוץ חינם – 054-47-87-100

דילוג לתוכן